fbpx

Jestem Festiwal

Wioska Indiańska w Kacwinie

27-30.06.2024

Program 2024:

CZWARTEK

08:00 – Otwarcie bram

12:00 – Start festiwalu – CENTRUM MOCY

12:30-14:00 – Dorota Puzio: Miłość, która płynie bez przeszkód – wykłado-warsztat – CENTRUM MOCY

12:30-14:30 – Anna Więcaszek: Powrót do DOMU – połączenie ciała i duszy – wykłado-warsztat – TIPI STU NIEDŹWIEDZI

14:00-15:30 – Małgorzata Brzoza: Numerologia Karmiczna – wykłado-warsztat  CENTRUM MOCY

14:30-16:30 – Asia Pyrek (Mariposa): JesteśMY Muzyką. – warsztat – TIPI BIZON

15:00-17:00Paweł Obolewicz: Jak przekraczać swoje granice? – wykłado-warsztatTIPI STU NIEDŹWIEDZI

16:30-18:30 – dr Anna Glińska – Lachowicz: Szamańska Podróż w Tańcu – warsztat ruchowy – TIPI BIZON

17:00-17:30 – Małgorzata Konopka (Rajski Ogród): Ceremonia ziół – (przy stoisku Rajski Ogród)

17:00-18:30 – Paweł Czekalski: Miej swojej drogi Świadomość – prelekcja-opowieśćTIPI STU NIEDŹWIEDZI
 
18:30-20:30Irmina & Michał Mysza: Ceremonia kakao – JĄDRO MOCY
 

20:30-21:00Ceremonia OtwarciaJĄDRO MOCY

21:00-21:20 Mateusz Poterański: Pokaz ognia z tańcem – JĄDRO MOCY

21:20-23:10Ewa Mruk & Michał Zator: Otwarta sesja medytacji i praktyka jogi kundalini połączona z koncertem na subtelną harfę i potęgę głosu – CENTRUM MOCY

23:10-00:10Ramzi Attia – Live Set – CENTRUM MOCY

00:10-00:30 Wieczorne Wyciszenie

PIĄTEK

07:30-09:00Ola Żelazo: Energetyczna joga na piękne rozpoczęcie dnia – zajęcia ruchowe CENTRUM MOCY

09:00-11:00 – Françoise Rambaud: Kim Jestem? – wykład – CENTRUM MOCY

11:00-13:00  Marta Kuśpit & Darek ChwiejczakPraca z wewnętrznym dzieckiem – warsztat + medytacja + sesja uzdrawiania  CENTRUM MOCY

11:30-13:00 – Katarzyna Arkuszyńska: Jak być zdrowym i witalnym we współczesnym świecie – wykłado-warsztat – TIPI BIZON

12:00-14:00Mariusz Ciborowski: Spotkanie w męskim kręgu – Mężczyzną BYĆ (max. 15 osób, zapisy) – TIPI KRĘGÓW

12:30-14:00Anna Szal: Polana Gniewu – wykłado-warsztat – TIPI STU NIEDŹWIEDZI

13:00-14:00 Igor Witkowski: Czas Wielkich Zmian – wykład – TIPI BIZON

14:00-16:00Małgorzata Ohme: Czym jest Przebudzenie? – wykładCENTRUM MOCY

14:00-15:30 – Julie Mcloughlin: Otwieranie Serca – wykłado-warsztat – TIPI BIZON

15:30-16:30 – Ewa Melania Gryt: Trzy najsilniejsze i legalne surowce wykorzystywane w fitoterapii – zjawisko synergii – wykład – TIPI BIZON

15:30-18:30 – Łukasz Stanek (Syriusz): 7 dni spadania – podążanie za sobą praca warsztatowa z mężczyznami – warsztat dla mężczyzn (do 35 osób) – NIWA 

15:30-17:00 – Izabela Ewa Ołdak: Medycyna szamańskiego bębna – warsztat – TIPI STU NIEDŹWIEDZI / NIWA (jeśli masz swój bęben, zabierz go na warsztaty)

16:00-17:00Ania Karolska & Krzysztof Pacan: Stwórz z nami Dobre Niebo – koncertCENTRUM MOCY

17:00-18:30Ewa Foley: Zlot Ziemskich Aniołów z Ewą Foley – wykład i medytacja – TIPI BIZON

17:00-18:30  Kamil Zatyka: Wymiana i synergia energii żywiołu męskiego i żeńskiego w tańcu – warsztat taneczny – TIPI STU NIEDŹWIEDZI / NIWA

17:00-17:30 – Małgorzata Konopka (Rajski Ogród): Ceremonia ziół – (przy stoisku Rajski Ogród)

18:00-20:00 – Asia Pyrek (Mariposa): JesteśMY Muzyką (wspólne śpiewanie wokół ognia) – warsztat – NIWA (ognisko)

18:30-20:00Daniel Welfel: Sztuka Przebudzenia: Podróż Rozwojowa ku Pełni Życia – wykłado-warsztat – TIPI BIZON

18:30-19:30 Yoanna Symbiosis: „Między ziemią a kosmosem” – podróż graficzna Y.S. – TIPI STU NIEDŹWIEDZI

19:30-20:30 – Małgorzata Konopka (Rajski Ogród): Sztuka Istnienia Razem w RAdości – Czy można pokochać ślimaka? – TIPI STU NIEDŹWIEDZI / NIWA

20:00-21:00Mario Ayuda – koncert – CENTRUM MOCY

21:00-22:30Trio Mandili – koncert – CENTRUM MOCY

23:00-24:00Gooral – koncert – CENTRUM MOCY

00:00-00:20Wieczorne WyciszenieCENTRUM MOCY

 

JESTEM DLA DZIECI

11:00-12:30Kuchnia molekularna: (6-14 lat, zapisy) – warsztaty – TIPI STU NIEDŹWIEDZI

14:00-15:30W krainie lodu: (4-10 lat, zapisy) – TIPI STU NIEDŹWIEDZI

16:00-17:30 Mateusz Poterański: Porusz wyobraźnią – warsztaty cyrkowe dla dzieci – NIWA

16:00-17:30 – Kinga Iskrzycka: Joga dla dzieci i rodziców (6-10 lat) – zajaęcia ruchowe – NIWA

SOBOTA

07:30-09:00 Joga (Ola Żelazo) i Piano w Naturzezajęcia ruchowe – NIWA

09:00-11:00 – Françoise Rambaud: Kim Jestem? – warsztat cz. 1TIPI BIZON / NIWA

11:00-13:00Barbara Ravensdale: Relacje z Rodzicami – jak wpływają na Twoją miłość do siebie – wykłado-warsztat – CENTRUM MOCY

11:00-13:00Theresa Fend: Krąg mam [in English] – TIPI KRĘGÓW

12:00-14:00  Paweł Obolewicz: Jak przekraczać swoje granice? – wykłado-warsztat – TIPI STU NIEDŹWIEDZI

13:00-15:00 Marta Kuśpit & Darek Chwiejczak: Warsztat pracy z ciałem i głosem – warsztat + sesja uzdrawiania – TIPI BIZON

14:00-16:00Małgorzata Ohme rozmawia z Ewą Foley o Sztuce Świadomego Życia – CENTRUM MOCY

14:00-17:00 Łukasz Stanek (Syriusz): Opowieści w buciorach – krąg mężczyzn w formie spiralnej rady (spiral council) dotyczący męskiej intymności – warsztat dla mężczyzn – TIPI STU NIEDŹWIEDZI / NIWA

15:00-16:30 Katarzyna i Mariusz Ciborowscy: Venus Krija – warsztat praktyki jogi kundalini w parach – warsztat – TIPI BIZON

16:30-18:00 – Iwona Guzowska: Mistrzowska Droga Wojownika – wykłado-warsztatTIPI BIZON

17:00-17:30 Małgorzata Konopka (Rajski Ogród): Ceremonia ziół – (przy stoisku Rajski Ogród)

17:00-19:00Marcin Urzędowski – warsztaty bębniarskieTIPI STU NIEDŹWIEDZI

18:00-20:00Asia Pyrek (Mariposa): JesteśMY Muzyką (wspólne śpiewanie wokół ognia) – warsztatNIWA (ognisko)

18:00-19:30Anna Ryczek: Oddychanie funkcjonalne metodą Butejki – warsztatTIPI BIZON

19:30-21:00Aldaron (Paweł Czekalski) – koncertCENTRUM MOCY

21:00-23:00Dikanda – koncertCENTRUM MOCY

23:00-00:00Michał Zator – koncertCENTRUM MOCY

00:00-00:20Wieczorne WyciszenieCENTRUM MOCY

JESTEM DLA DZIECI

10:30-12:00Jak działa Wszechświat część 1: (6-12 lat, zapisy) – warsztaty – TIPI STU NIEDŹWIEDZI

15:00-16:00Ciekły azot: (bez ograniczeń wiekowych i zapisów) – warsztaty – NIWA

16:00-17:30 – Mateusz Poterański: Gwóźdź programu (połączenie warsztatów i zabaw cyrkowych ze zdrowotnym warsztatem akupresury) – warsztaty – NIWA

16:30-17:30 – Kinga Iskrzycka: Joga dla dzieci z mandalą – zajęcia ruchowe – NIWA

NIEDZIELA

04:30-06:00Piano w Naturze koncert NIWA

07:30-09:30 – Ewa Mruk: Poranna otwarta sesja medytacji i jogi kundalini na obfity poranek i czucie Siebie – CENTRUM MOCY

09:00-11:00 – Małgorzata Ohme: Spotkanie społeczności KAFKA15 – TIPI BIZON

09:00-11:00 – Mariusz Ciborowski: Spotkanie w męskim kręgu – Mężczyzną BYĆ (max. 15 osób, zapisy) – TIPI KRĘGÓW

11:00-13:00 – Françoise Rambaud: Kim Jestem? – warsztat cz. 2 – TIPI BIZON / NIWA

11:00-14:00 – Michał Mysza: Warsztat śpiewu gardłowego i alikwotowego – warsztat – TIPI STU NIEDŹWIEDZI

13:00-15:00 – dr Anna Glińska – Lachowicz: Bądź we flow – przepływ w życiu, czyli co… – warsztat ruchowy – TIPI BIZON

15:00 – Ceremonia zakończenia festiwalu

JESTEM DLA DZIECI

09:00-10:30Jak działa Wszechświat część 2 (6-12 lat, zapisy) – warsztaty – TIPI STU NIEDŹWIEDZI