fbpx

Jestem Festiwal

Wioska Indiańska w Kacwinie

27-30.06.2024

Dorota Puzio

Dorota Puzio

✨”Miłość, która płynie bez przeszkód” blokady w przepływie miłości od rodzica do dziecka (wykłado-warsztat)✨

“Jeśli rodzice blokują nieświadomie miłość do dziecka to dziecko idzie w świat z deficytem. Żaden rodzic nie robi tego świadomie, jednak warto wiedzieć jakie są najczęstsze blokady i co nie pozwala rodzicom kochać i okazywać miłości w pełni. Zapraszam na niezwykle interesujący wykład i warsztat w temacie, który jest szczególnie bliski mojemu sercu. Mój rozwój osobisty zaczął się od momentu urodzenia mojej córki w moje własne urodziny. Rozpoznałam, że zamiast wysyłać dziecku miłość czuję lęk o jej zdrowie i życie. Ta świadomość zaprowadziła mnie tu gdzie JESTEM dzisiaj i dzięki temu właśnie mogę realizować swoją drogę Duszy.” (D.P.)

Dorota Puzio  psycholog, coach, autorka metody terapeutyczno-coachingowej Integracja Świadomości®. Od 10 lat działa w Polsce na rzecz rozwoju świadomości propagując ją w codziennym życiu, relacjach i seksualności oraz biznesie. 

Działa m.in. w obszarach:

  • zdrowia (zajmuje się od wielu lat psychobiologią emocjonalnymi przyczynami chorób);
  • relacji rodzinnych (terapia ustawień systemowych i mediacje rodzinne);
  • rozwoju duchowego;
  • świadomego biznesu (prowadzi kursy dla terapeutów, którzy chcą docierać do większej ilości klientów po to, aby więcej osób mogło się uzdrawiać);
  • przeszkoliła ponad 170 terapeutów ze swojej autorskiej metody

Jest autorką kilkudziesięciu kursów, kart terapeutycznych oraz książki  o tematyce rozwoju osobistego w obszarze ustawień systemowych, w nurcie psychologii transpersonalnej pt. JESTEM – o tym jak żyć swoim życiem.