fbpx

Jestem Festiwal

Mapa

Wioska Indiańska w Kacwinie

03-06.07.2025

Françoise Rambaud

Françoise Rambaud

✨ “Kim Jestem?” (wykład oraz szamańsko-energetyczne warsztaty) ✨

Jestem wszystkim.

Jestem połączony z widzialnym i niewidzialnym.

Marzę o wielkim sukcesie, wszystko jest możliwe.

Rozpocznę swoją podróż, gdy tylko znajdę się w sobie.

Wybieram swoje myśli.

Jestem Autorem mojej rzeczywistości.

✨ Françoise Rambaud to wspaniała nauczycielka duchowości i rozwoju osobistego, Przebudzona Szamanka z Francji, cudowna Istota o wielkim sercu i umyśle.

✨ Swą szamańską podróż rozpoczęła 30 lat temu w Tybecie, gdzie miała okazję pracować z kilkoma tybetańskimi mistrzami. Rozwijała wszystkie swoje zmysły poprzez głębokie doświadczanie życia, by w pełni determinacji przekroczyć swoje najgłębsze iluzje. W ciągu 15 lat intensywnej pracy z szamanami w Peru otrzymała wiele inicjacji. 10 lat prowadziła Duchowe Centrum we Francji, prowadząc tam również indywidualną praktykę uzdrawiania. W swoje wiedzy łączy szamanizm, pracę terapeutyczną i fizykę kwantową.

✨ Od kilku lat wspólnie ze znanym fizykiem kwantowym Olivierem Masslot (autorem Transsurfingu Rzeczywistości) prowadzi warsztaty Zostań Twórcą swojej Rzeczywistości. Przez 15 lat prowadziła liczne seminaria i magiczne kręgi dla kobiet. Przez kilka ostatnich lat doświadczała również intensywnej pracy z różnymi szamanami z egipskiej pustyni. Obecnie na stałe mieszka we Francji a od czasu do czasu podróżuje, by dzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami. Prowadzi – swoje szamańsko-energetyczne – warsztaty we Francji, Anglii i w Polsce.

✨ Autorka książek (Wydawnictwo Galaktyka): Wejście w wibracje. Narodziny szamanki, Puść to i powiedz życiu “tak”.

✨ Od ponad 9 lat jest związana z Ośrodkiem rozwoju osobistego i duchowego “TU i TERAZ” w Nowym Kawkowie w którym przeprowadziła ponad 45 warsztatów. W dniach 02-07 lipca 2024 r. weźmie udział w I Festiwalu Szamanizmu i Tradycji Przodków, który odbędzie się również w Nowym Kawkowie.