fbpx

Jestem Festiwal

Mapa

Wioska Indiańska w Kacwinie

03-06.07.2025

Piano w Naturze

Piano w Naturze

✨Piano w Naturze koncert o wschodzie słońca z towarzyszeniem dzwonów rurowych i mis kryształowych (niedziela, godz. 04.37)✨

„Piano w naturze” jest komunikacją, która otwiera ludzkie serca i pozwala zajrzeć do swojego wnętrza, daje ulgę, ukojenie i radość. To autorski projekt artysty Tomasza Szwelnika.

Muzyka Tomasza to kontemplacja naszych pięknych chwil życia połączona z pasją do muzyki, która manifestuje się poprzez dźwięki fortepianu. Improwizacja dla artysty stanowi bodziec do muzycznej terapii dźwiękiem, wewnętrznej podróży, transformacji duszy i połączenia z naturą.

Usłyszymy improwizacje, wyjątkowe współbrzmienie dźwięków fortepianu z dzwonami rurowymi oraz innymi instrumentami perkusyjnymi, tworzenie na żywo. Tomasz gra też z intencją uzdrawiania dźwiękiem. Zatem każdy dźwięk, który powstaje może nas przenieść w inny wymiar czasoprzestrzeni, czy medytacji, do głębszego kontaktu z naszym wnętrzem.

Na dzwonach rurowych i innych instrumentach perkusyjnych usłyszymy Aurelię Kurczyńską.

Prosimy o zabranie ze sobą własnej maty do ćwiczenia jogi, karimaty, krzesełka lub poduszki do siedzenia. Zaczynamy o 04.37, bądźcie chwilkę wcześniej.

Informacje o artystach.

Tomasz Szwelnik – artysta, muzyk oraz przedsiębiorcą. Ukończył Inżynierię Dźwięku na Politechnice Gdańskiej. Specjalizuje się w grze na instrumentach klawiszowych. Uczestniczył w wielu projektach muzycznych, festiwalach, nagrał wiele płyt, muzykę do filmów, spektakli teatralnych. Prowadzi również warsztaty muzyczne dla osób niepełnosprawnych oraz realizuje projekt „PIANO ICE MAN” i „PIANO W NATURZE” z misją wspierania i pomagania.

Aurelia Kurczyńska – psychoterapeutka i psycholog pracująca indywidualnie i z parami. Z przyjemnością współtworzy razem z Tomaszem muzykę grając na dzwonach rurowych, bębnach i innych instrumentach. Prowadzi teatr, pisze sztuki teatralne, reżyseruje, współprowadzi również warsztaty teatralno-muzyczne dla osób niepełnosprawnych. Zajmuje się także fotografią sceniczną, rękodziełem: tworzy z intencją przepiękne lalki, z przyjemnością nadaje drugie życie wnętrzom i starym meblom. Uprawia ogród i uwielbia robić z jego owoców pyszne domowe, zdrowe przetwory.