fbpx

Jestem Festiwal

Wioska Indiańska w Kacwinie

27-30.06.2024

Katarzyna i Mariusz Ciborowscy

Katarzyna i Mariusz Ciborowscy

✨Venus Krija – warsztat praktyki jogi kundalini w parach✨

Bądź sobą w prawdziwej relacji.
Czy w dzisiejszych czasach możemy tworzyć autentyczne związki?

Przez wiele lat wydawało nam się, że tworzymy dobraną parę, dobre małżeństwo. Kiedy weszliśmy na świadomą ścieżkę, okazało się, że żyjemy obok siebie, że nie czujemy się dobrze ze sobą, mimo tego, że tworzymy piękną rodzinę, że mamy wspaniałe dzieci, kochane psy, wspólną firmę. Czegoś zaczęło nam brakować. I przyszła decyzja o rozstaniu.

Wszechświat postanowił dać nam szansę, żeby stworzyć prawdziwą autentyczną relację opartą na miłości do siebie, otwartym sercu, zrozumieniu, na harmonii energii męskiej i żeńskiej, dawania i brania, na prawdzie.

Na tym warsztacie podzielimy się z Wami naszą historią i praktyką jogi kundalini w parach (tzw. Venus Krija), aby umieć stawić czoła biegunowościom, stać się niezwyciężonym człowiekiem, czuć swoją siłę, tworzyć alchemię i autentyczne związki.

Kasia i Mariusz Ciborowscy (HarmanJot Kaur i Harman Atma Singh) – para z 30-letnim stażem, po latach wyzwań i trudnych doświadczeń w świadomej autentycznej szczęśliwej relacji od 3 lat. Właściciele studia jogi i sklepu ze zdrową żywnością.

Kasia – nauczyciel jogi kundalini wg przekazu Yogi Bhajana, absolwentka trzyletniego kursu nauczycielskiego Science of Mind for Leadership&Success®, czyli jogi dla biznesu, jogi kundalini z serii Kobieta Ery Wodnika, jogi hormonalnej, lider jogi śmiechu, w trakcie kursu nauczycielskiego Kundalini Jogi II stopnia.

Mariusz – buddysta, na ścieżce jogi kundalini od kilku lat, nauczyciel jogi kundalini wg przekazu Yogi Bhajana, w trakcie kursu nauczycielskiego Kundalini Jogi II stopnia, dyplomowany aromaterapeuta łączący pracę z pasją, holistycznym spojrzeniem na ciało i ducha, pasjonat i hodowca psów, prowadzi męskie kręgi.