fbpx

Jestem Festiwal

Wioska Indiańska w Kacwinie

27-30.06.2024

Joga & Piano w Naturze

Joga & Piano w Naturze

✨Joga i Piano w Naturze (sobota, godz. 07.30)✨

To wyjątkowe wydarzenie dla dla osób praktykujących jogę i lubiących muzykę relaksacyjną. Dźwięki instrumentów towarzyszące poszczególnym pozycjom jogi pięknie się ze sobą harmonizują.

Joga prowadzona przez Ola Żelazo, popularyzatorkę ćwiczeń jogi oraz zdrowego stylu życia odbędzie się z muzyką na żywo – koncertem fortepianowym z towarzyszeniem dzwonów rurowych i mis kryształowych w wykonaniu Tomasza Szwelnika i Aurelii Kurczyńskiej.

Muzyka „Piano w naturze” jest komunikacją, która otwiera ludzkie serca i pozwala zajrzeć do swojego wnętrza, daje ulgę, ukojenie i radość. Do ćwiczeń jogi przy muzyce na żywo zapraszamy wszystkich niezależnie od poziomu zaawansowania!

Zapraszamy do posłuchania porannego koncertu oraz chętnych do ćwiczeń jogi w naturze. Kto nie uprawiał wcześniej jogi też może spróbować.

Prosimy o zabranie ze sobą własnej maty do ćwiczenia jogi, karimaty, krzesełka lub poduszki do siedzenia. Zaczynamy o 7.30, bądźcie chwilkę wcześniej.

Zajęcia jogi poprowadzi Ola Żelazo — dyplomowana instruktorka pilatesu i fitnessu, nauczycielka jogi, trenerka jogilatesu. Prowadzi jeden z popularniejszych kanałów w branży fitness na YouTubie i aktywnie działa w swoich social mediach. Z uśmiechem, energią i pasją motywuje do aktywności fizycznej w trosce o swoje ciało i umysł.

Informacje o artystach.

Tomasz Szwelnik – artysta, muzyk oraz przedsiębiorcą. Ukończył Inżynierię Dźwięku na Politechnice Gdańskiej. Specjalizuje się w grze na instrumentach klawiszowych. Uczestniczył w wielu projektach muzycznych, festiwalach, nagrał wiele płyt, muzykę do filmów, spektakli teatralnych. Prowadzi również warsztaty muzyczne dla osób niepełnosprawnych oraz realizuje projekt „PIANO ICE MAN” i „PIANO W NATURZE” z misją wspierania i pomagania.

Aurelia Kurczyńska – psychoterapeutka i psycholog pracująca indywidualnie i z parami. Z przyjemnością współtworzy razem z Tomaszem muzykę grając na dzwonach rurowych, bębnach i innych instrumentach. Prowadzi teatr, pisze sztuki teatralne, reżyseruje, współprowadzi również warsztaty teatralno-muzyczne dla osób niepełnosprawnych. Zajmuje się także fotografią sceniczną, rękodziełem: tworzy z intencją przepiękne lalki, z przyjemnością nadaje drugie życie wnętrzom i starym meblom. Uprawia ogród i uwielbia robić z jego owoców pyszne domowe, zdrowe przetwory.