fbpx

Jestem Festiwal

Mapa

Wioska Indiańska w Kacwinie

03-06.07.2025

Michał Mysza

Michał Mysza

✨ Warsztat śpiewu gardłowego i alikwotowego ✨

Odkryj potęgę swojego głosu wydając swój ryk. Odnajdź w nim siłę, harmonię oraz uziemienie poprzez połączenie się z pierwotną wibracją swojego ciała i dźwięków.

Techniki gardłowe są naśladownictwem dźwięków pierwotnej natury. Pochodzą od zwierząt, szumu wody, trzaskania ognia i zawodzenia wiatru. Swoje korzenie mają w kulturach Tuwy, Mongolii, Tybetu, Indii oraz Syberii w których mają zastosowanie w wielu obszarach:

◖ jako narzędzie uzdrawiania i osiągania stanów zjednoczenia z natura;
◖ w praktykach szamańskich i medytacji;
◖ służą do kontaktu z przodkami;
◖ pomagają w emocjonalnym oczyszczaniu, uspakajają umysł oraz zwiększają skupienie.

Praktykowanie śpiewu gardłowego i alikwotowego pozwala nam na połączenie z:

◖ naszym wewnętrznym ja;
◖ podświadomością;
◖ ciałem;
◖ oddechem i korzeniem;
◖ daje również solidną dawkę uziemienia oraz
◖ pogłębia umiejętności wokalne i uzyskanie większej swobody i ekspresji muzycznej.

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z głosem, czy jesteś doświadczonym muzykiem zapraszam Cię na mój warsztat.

Podczas warsztatów będziemy eksplorować, poznawać swój głos poprzez ćwiczenia, które poprowadzą nas – w bezpieczny sposób – do uruchomienia (zazwyczaj przez nas nie używanych) rzekomych strun głosowych a finalnie do śpiewu gardłowego.

Dla mnie osobiści śpiew gardłowy jest potężnym narzędziem transformacyjnym za pomocą którego całkowicie odmieniło się moje życie. Dlatego też jest dla mnie wielkim zaszczytem dzielić się moją wiedzą i doświadczeniem z Wami.