fbpx

Jestem Festiwal

Mapa

Wioska Indiańska w Kacwinie

03-06.07.2025

Ewa Foley

Ewa Foley

✨ Zlot Ziemskich Aniołów z Ewą Foley (wykład i medytacja) ✨

✨ Gosia Ohme rozmawia z Ewą Foley o Sztuce Świadomego Życia ✨

Ewa Foley jest cenionym wykładowcą, mówcą motywacyjnym, promotorką pozytywnego życia. Jest także autorką popularnych książek znanych jako “trylogia życia”:

  • Zakochaj się w życiu – podręcznik małych i dużych kroków dla poszukującej duszy;
  • Powiedz życiu tak – poradnik dobrostanu;
  • Bądź aniołem swojego życia – jak oczyszczać i wzmacniać energię życiową;

Stworzyła i prowadzi praktyczne warsztaty rozwijające inteligencję duchową i emocjonalną, motywujące do zdrowego, twórczego i odpowiedzialnego życia. Jej prezentacje są autentyczne, pełne swobody, spontaniczności i entuzjazmu. Jest znana z poczucia humoru, pogody ducha i wewnętrznej siły.

Z wykształcenia językoznawca, specjalista od marketingu i zarządzania zasobami ludzkimi. Pracowała w biznesie na wysokich stanowiskach. W Australii, gdzie mieszkała przez kilkanaście lat, ukończyła studia w zakresie medycyny holistycznej i doradztwa życiowego. W Sydney prowadziła swoją KLINIKĘ TERAPII NATURALNYCH. Tam rozpoczęła swoją karierę jako terapeuta, autor i trener. Studiowała najnowsze kierunki psychologii pozytywnej, NLP, life coaching, bioenergetykę, Dotyk dla Zdrowia, kinezjologię, hipnozę wg Ericksona, Hunę, praktyki szamańskie, Voice Dialogue. Jest Master Praktykiem NLP, Mistrzem Reiki oraz Trenerem Soul Body Fusion.
 
Jest członkiem Australijskiego Stowarzyszenia Medycyny Naturalnej, Amerykańskiego Międzynarodowego Stowarzyszenia Reiki, Polskiego Stowarzyszenia Programowania Neuro-Lingwistycznego (NLP).
 
Po wielu latach poszukiwań, podróży i uczenia się od mistrzów takich jak Louise L. Hay, Sondra Ray, Stuart Wilde, Marcel Vogel, Shakti Gawain, Lazaris, dr Frank Adler, Denise Linn, Jose Silva, Christina Thomas, Marina i Colin P. Sisson, Bert Hellinger, Joy Manne, David Neenan, Christina Hall w roku 1994 założyła w Polsce firmę Inspiration Seminars International (ISI). ISI wydaje i rozprowadza autorskie programy Ewy na płytach CD i DVD („Joga z Ewą”, konstelacje rodzinne z Bertem Hellingerem). Jej programy edukacyjne zachęcają do rozwoju osobowości, zawierają inspirującą do zmiany wiedzę oraz zapewniające zdrowie psycho-fizyczne różnorodne techniki relaksacyjne.
 
Ewa jest też cenionym tłumaczem. Doskonale mówi po angielsku, dobrze po niemiecku i rosyjsku, uczy się hiszpańskiego. Wiele podróżuje po różnych kontynentach odwiedzając ciekawe miejsca i ośrodki, ciągle doskonaląc swój warsztat, spotykając liderów światowego ruchu rozwoju potencjału ludzkiego, w który jest aktywnie zaangażowana. Organizuje wyprawy świadomych globetrotterów w miejsca mocy Ameryki Północnej i Południowej, Australii i Nowej Zelandii.
 
Ma wielką pasję dziennikarską i jest doświadczonym prezenterem radiowym i telewizyjnym. W latach 1994-95 współpracowała z RADIEM KOLOR (jako „Kolorowa Profesor”: codzienne felietony na temat znaczenia kolorów w naszym życiu i współ-autor audycji nocnej „Duch w Kolorze”). Od wielu lat udziela wywiadów w radiu (ESKA „Bliżej siebie”, program III, Radio ZET, Radio dla Ciebie) i telewizji (TVPI „Kawa i herbata”, TVPII „Świat Kobiet”, POLSAT „Tylko dla Dam”, WOT „Fotel” etc.). Pracowała jako Dyrektor Personalny w IBM Polska, prowadziła też swoją firmę konsultingową. Współpracuje z wieloma ośrodkami medycyny naturalnej w Polsce. Jest zapraszana jako gość i konsultant do wielu programów telewizyjnych („Lustra” W. Pszoniaka, „Dekalog” J. Santorskiego, „Bliżej Natury” POLSAT etc.). Od stycznia do czerwca 1998 roku w każdą sobotę prowadziła magazyn ezoteryczny „Era Wodnika” w NASZEJ TV. W miesięcznikach „Czwarty Wymiar”, „Nieznancy Świat” ukazywały się regularnie jej reportaże i korespondencje z podróży po świecie.
 
Odkąd wróciła do Polski na stałe w roku 1995 roku jest inspiracją dla ludzi szukających nowych dróg i możliwości życiowych. W Warszawie w roku 1998 założyła Instytut Świadomego Życia – szkołę rozwoju osobistego – z wieloma filiami w Polsce, Europie i Australii. Jest także autorką, narratorką i wydawcą programów edukacyjnych (audio i wideo) do samopomocy w wielu dziedzinach życia wydawanych przez jej firmę Inspiration Seminars International