fbpx

Jestem Festiwal

Wioska Indiańska w Kacwinie

27-30.06.2024

Iwona Guzowska

Iwona Guzowska

✨Mistrzowska Droga Wojownika (wykłado-warsztat)✨

◖ Każdy z nas ma w sobie Mistrza.
◖ Każdy z nas ma w sobie prawdziwą Moc.
◖ Każdy ma swoją własną drogę do tego, by ją odkryć.

W drodze po kolejny tytuł mistrzyni świata w boksie zawodowym doświadczyłam czegoś niezwykłego – stanu połączenia ze wszystkim. Stanu całkowitego wyciszenia umysłu. Choć dla wielu może to być zaskakujące, to właśnie wejście do ringu otworzyło drzwi, za którymi była moja najważniejsza ścieżka, ścieżka serca.

Połączenie trudnych, życiowych doświadczeń z mistrzostwem w sporcie sprawiło, że odkryłam, iż każdy z nas jest kompletną całością. Przekonałam się również, że rozwiązywanie problemów tylko z poziomu umysłu nie przynosi pożądanych rezultatów oraz że zaskakującym sprzymierzeńcem w drodze do szczęścia jest nasze ciało, które zbyt często traktujemy jak “narzędzie” do codziennego funkcjonowania. A nasze ciała to nie tylko fizyczna powłoka, to niesamowita część naszego istnienia, która koduje i przechowuje w sobie wszystkie emocje. Jest niezwykłym mostem łączącym świat zewnętrzny z naszym wnętrzem.

I właśnie to wnętrze, często nazywane Duszą, jest najbardziej niesamowitą przestrzenią naszego istnienia. W niej jest źródło naszej nieograniczonej, prawdziwej mocy.

Zapraszam:

◖ na spotkanie, które jest preludium warsztatów Mistrzowskiej Mocy;
◖ każdego, kto chce mieć wpływ na swoje życie, kto chce poczuć mistrzowską energię w swoim ciele, w swoim sercu i umyśle;
◖ każdego, kto chce wreszcie zdobyć się na odwagę zadbania o siebie jak o największy skarb.

Warsztat składa się z dwóch części:

Mistrzowska Inspiracja – w tej części zabiorę Was:

◖na chwilę do szatni, i tego co się tam działo w kulminacyjnym momencie;
◖w oko cyklonu, którym był mój umysł zanim…nastąpił wszechogarniający spokój;
◖prosto do ringu, w sam środek walki o mistrzostwo świata.

Mistrzowskie Ciało

W drugiej, praktycznej części podzielę się z Wami sposobami na to jak nawiązać nową relację ze swoim ciałem.

◖ Magiczne Ciało – ukryte moce ciała. Jak natychmiast zmieniać energię.
◖ Pamięć Ciała – co i dlaczego pamięta ciało fizyczne i energetyczne.
◖ Ciało Uwolnione – jak poprzez proste ćwiczenia i oddech poprawić jakość swojego życia, uwalniając ciało od nadmiaru negatywnych emocji.

Iwona Guzowska – pierwsza Polka, która zdobyła tytuły mistrzyni Europy i świata w boksie zawodowym trzech federacji (WIBO, WIBF, GBU) oraz wielokrotna mistrzyni Europy i świata w kick boxingu. Certyfikowany trener oraz mówca z wieloletnim doświadczeniem. Przez osiem lat pełniła mandat poselski, poświęcając się pracy na rzecz dzieci, przeciwdziałania przemocy i niesprawiedliwości. W uznaniu za tą działalność została odznaczona przez Rzecznika Praw Dziecka. Jako ekspert ds. społecznych i kwestiach związanych ze sportem jest częstym gościem w programach radiowych i telewizyjnych. Udzieliła setek wywiadów. Autorka książki „Najważniejsza decyzja” oraz licznych felietonów i artykułów. Gdańszczanka, szczęśliwy człowiek, mama i babcia.