fbpx

Jestem Festiwal

Wioska Indiańska w Kacwinie

27-30.06.2024

Małgorzata Brzoza

Małgorzata Brzoza

✨ Numerologia Karmiczna (wykłado-warsztat) ✨

Zapraszamy na spotkanie z wykładem i opisami dat urodzenia uczestników.

Co możemy odczytać z naszej daty urodzenia?
Kim byliśmy w poprzednich wcieleniach i jakie to pozostawiło w nas ślady.
Do czego służy nam taka wiedza i jak uzdrawiać swoje codzienne życie przez taką wiedzę?

W części praktycznej pokażemy jak posługiwać się Kartami Numerologii Karmicznej. Odpowiemy na kilka pytań publiczności. Przedstawimy czytanie dla konkretnych pytań, które uczestnicy mogą zachować dla siebie samych. Odpowiedzi zaś pokażą nam jak możemy się tym narzędziem posługiwać.

Małgorzata Brzoza – matka, numerolog, autorka książek o numerologii i komunikacji. Nauczyciel numerologii karmicznej, który aktywnie uczy od 1997 roku. Praktyk, trener, doradca. Autorka licznych artykułów o numerologii inspiruje klientów i uczniów do samorozwoju, do odkrywania najpiękniejszej wersji samych siebie.

Wyróżniona odznaczeniem Piramida Słońca przyznawanym przez polski periodyk ezoteryczny „Nieznany Świat”. Nazwana przez prasę „Pierwszą Damą Polskiej Numerologii”.

Prowadzi warsztaty Kody Reinkarnacji, ustawienia w polu pamięci poszukujące wyjścia z nawyków z poprzednich wcieleń (inne niż wg Hellingera), oraz warsztaty Białej Magii Słowa i Dźwięku, czyli świadomego używania mocy słów, pozytywnej werbalizacji i potęgi pracy w kręgu mocy wspartego dźwiękiem.

Warsztat pracy autorki powstał poprzez lata praktyki i samodzielnego poznawania świata na bazie osobistych przeżyć i doświadczeń wychodzenia z ciała, wędrówek poza planetę, a także poprzez doświadczenia w technikach: Rebirthing i Regresing oraz wiedzy nabytej na szkoleniach i nieustannej praktyki od 1992 roku po dziś.

Na początku swojej drogi ukończyła szkolenia z numerologii karmicznej u Natali Czarmińskiej i poznała system Gladys Lobos, uczyła się w oparciu o nauki Gurdżijewa i Uspieńskiego, pracuje jednak na podstawach numerologii karmicznej i na bazie wieloletnich osobistych doświadczeń w pracy ze sobą i z ludźmi. Samoobserwacja. Samodoskonalenie. Tym wszystkim autorka dzieli się ze swoimi uczniami i na tej bazie udziela konsultacji. Dlatego jest doskonałym nauczycielem i wyjątkowym life coachem.