fbpx

Jestem Festiwal

Wioska Indiańska w Kacwinie

27-30.06.2024

Anna Więcaszek

Anna Więcaszek

✨ Powrót do DOMU – połączenie ciała i duszy (wykłado-warsztat) ✨

“Zapraszam Cię w podróż do Siebie, aby głębiej połączyć się ze swoją Duszą, zanurzyć się w przestrzeni BYCIA, a następnie poczuć ten stan w delikatnym ruchu, tańcu, dotyku, w spotkaniu ze Sobą i z innymi.

W trakcie warsztatu poznacie i doświadczycie metody Soul Body Fusion® czyli prostego, a zarazem niezwykle skutecznego procesu uzdrawiania i powrotu do pełni swojego potencjału, radości i harmonii. W tej praktyce poprzez intencję i prawo rezonansu proces połączenia wydarza się sam, Twoim jedynym zadaniem jest rozluźnić się, pozwolić i otworzyć się na przyjęcie Światła Twojej Duszy do Twojego Ciała.

Spotkamy się w przestrzeni delikatnej i czułej Obecności, w której dużo łatwiej otwiera się w nas przestrzeń miłości. Miłości, która uzdrawia wszystko. Subtelny dotyk Duszy zmienia nas i nasze życie. Obserwuję jak przebywanie w atmosferze akceptacji, lekkości i pełni otwiera nas na naszą prawdę, wrażliwość i piękno.

Zapraszam Cię w podróż do Domu, do Siebie, do tego KIM NAPRAWDĘ JESTEŚ – poczuj Dotyk swojej Duszy.” (A.W.)

Anna Więcaszek – nauczycielka Soul Body Fusion®, prowadzi sesje terapeutyczne dla Ciała i Duszy oraz warsztaty rozwojowe w przestrzeni delikatności i czułej Obecności. Pracując łączy pracę na poziomie ciała i duszy. Stosuję metodę SBF także w połączeniu z delikatnymi metodami pracy z ciałem tj. kojący masaż Sol Essence, delikatny masaż energetyczny Access Bars®, Access Facelift, pulsing i masaż Dotyk Motyla, gdzie w zależności od potrzeb podążając za prowadzeniem Duszy stosuje znane jej metody uzdrawiania.

Wspiera w odzyskaniu zagubionych cząstek Duszy, w otwarciu się na swoją wielowymiarowość i połączenie z Duchem. Jest przewodniczką na ścieżce Miłości, uczy tej wibracji we wkraczaniu na ścieżkę Duszy i podążaniu nią w kierunku pełnego ucieleśnienia światła swojej Duszy.

Aktualnie prowadzi kameralną przestrzeń w górach pomiędzy Pieninami a Tatrami (w Łapszach Niżnych – za górką od Kacwina) w pięknym domku z bali otoczonym lasami, gdzie cisza i natura oraz czystość i krystaliczność wspierają procesy uzdrawiania. To Miejsce Mocy do którego 9 lat temu przywiodła mnie Dusza powstało z pragnienia serca i prowadzenia Duszy, aby służyć ludziom w powrocie do swojego wewnętrznego Domu. Prowadzę tutaj warsztaty z tematem przewodnim POWRÓT do DOMU, spotkania kobiece oraz pobyty wakacyjne z Duszą.

Przez pierwsze 9 lat pracy odnosiła sukcesy w międzynarodowym biznesie korporacyjnym, jednak wołanie jej Duszy było silniejsze. Trudne doświadczenie straty i tęsknota serca zmieniło całkiem moje życie i skierowały mnie na drogę do mojego wnętrza. W 2013 roku intensywne doświadczenie bezwarunkowej miłości do siebie i świata utwierdziły Anię w słuszności obranej drogi.

Wtedy przyszła do niej metoda Soul Body Fusion®, która swoją prostotą i mocą zachwyciły ją. Sprawiły, że chciała dzielić się tym doświadczeniem z innymi. Dzięki aktywnemu praktykowaniu SBF moje życie zmieniło się i nadal ewoluuje w kierunku zdrowia, spełnienia i życia w miłości i mocy, dlatego też z pasją dzielę się swoim doświadczeniem z innymi.