fbpx

Jestem Festiwal

Mapa

Wioska Indiańska w Kacwinie

03-06.07.2025

Igor Witkowski

Igor Witkowski

✨Czas Wielkich Zmian✨

Igor Witkowski wygłosi prelekcję naświetlającą najnowszą perspektywę przemian zachodzących na naszej planecie.

Znajdujemy się bowiem obecnie w kulminacyjnej, krytycznej ich fazie, w przeddzień wielkich wstrząsów. Zrozumienie tej perspektywy jest o tyle istotne, że pozwoli obronić się przed zagrożeniami dla swej psychiki (a przez to i zdrowia), co można zrobić tylko przez zrozumienie sytuacji i uświadomienie sobie, że walenie się starego porządku nie stanowi zagrożenia dla samego siebie, ale jest krokiem koniecznym przed wyzwoleniem się spod władzy barier i blokad, które w ogóle nie były dotychczas zauważane. Tylko bowiem przez wyzwolenie siebie i uwolnienie swej tłumionej dotychczas mocy, można zbudować świat rozwoju i poprawić sytuację ludzkości.

Igor Witkowski przedstawi konkretniejszy niż kiedykolwiek wcześniej przewodnik po tym czasie wielkiej zmiany. Szczegółowy opis tematów, jakie zostaną w poruszone podczas wykładu Igora, zamieścimy kilka tygodni przed jego wystąpieniem.

Igor Witkowski jest pisarzem, autorem ponad stu książek i setek artykułów, studiującym i opisującym rozwój cywilizacji na Ziemi. Swe widzenie wyzwań obecnie stojących przed ludzkością opiera on na szerokim kontekście historycznym, wynikającym z analizowania przez wiele lat cywilizacji historycznych, dzięki czemu jest w stanie przedstawić wyzwania i zmiany obecne na tle praw rządzących ewolucją ludzkości.

Książki Igora Witkowskiego znajdziesz tutaj: www.igorwitkowski.pl