fbpx

Jestem Festiwal

Wioska Indiańska w Kacwinie

27-30.06.2024

Paweł Obolewicz

Paweł Obolewicz

✨ Jak przekraczać swoje granice? (warsztat) ✨

Warsztat praktyki na deskach acupresboards to unikalna okazja, aby przekroczyć własne granice i odkryć nowe możliwości, co wpłynie pozytywnie na rozwój uczestników oraz pozwoli na podniesienie poziomu energii życiowej.

Metoda ta pozwala na poznanie naszego umysłu oraz zidentyfikowanie ograniczających nas przekonań. Dzięki temu, możemy przestawić nasze myślenie na pozytywny tor o sobie i swoim życiu.

Dzięki tej metodzie, uczymy się kierować swoimi myślami jak laser w określony cel. Jest to możliwe dzięki rozwijaniu umiejętności koncentracji, eliminowaniu negatywnych myśli i przekonań oraz zwiększeniu naszej samoświadomości.
W efekcie, nasz umysł staje się spokojniejszy, bardziej uważny i skupiony na pozytywnych aspektach życia.

Praktyka na deskach acupresboards to niezwykle skuteczna metoda dbania o zdrowie i kondycję fizyczną. Stanie na gwoździach, czyli praktyka naciskania stóp na gwoździe, poza tym, że przynosi ulgę w bólu i sztywności ciała, może również pomóc w poprawie krążenia krwi.

Metoda ta jest nie tylko korzystna dla ciała, ale również dla zdrowia psychicznego. Redukuje stres i napięcie w ciele, co pozytywnie wpływa na jakość snu oraz ogólny stan zdrowia psychicznego.

Stymulacja meridianów na stopach i dłoniach podczas praktyki wzmacnia przepływ energii w ciele, co z kolei wpływa na poprawę funkcjonowania organów wewnętrznych.

Warsztat składa się z kilku etapów, które pozwalają na przekroczenie własnych granic i rozwój zarówno fizyczny, jak i mentalny.

Etap 1 – Przygotowanie mentalne (czas trwania: 30 min)

Wprowadzenie uczestników do praktyki, rozpoznanie ich obiekcji i motywacji oraz omówienie najważniejszych zagadnień mentalnych. 

Etap 2 – Przygotowanie fizyczne (czas trwania: 40 min)

Przeprowadzamy praktykę poprzez stymulacje dłoni, pleców i stóp. Działanie w parach, integracja uczestników

Etap 3 – Przekraczanie granic (czas trwania: 20 min)

Wprowadzamy uczestników na kolejnym poziom możliwości mentalnych i fizycznych. Programujemy umysł na wspierający i odporny na stres.

Prowadzący:

Paweł
Prowadzący ciało – współtwórca projektu acupresboards i twórca warsztatu trening uważności, mors, poropagator zdrowego stylu życia. Prowadził zajęcia na festiwalach Serpiente, Frutamaniana organizował zajęcia dla firm oraz treningi indywidualne i grupowe.

Dawid
Prowadzący serce – współtwórca projektu acupresboards, podróżnik, słowiański fakir, prowadził zajęcia na deskach w wielu karajach m.in. Meksyku, Gwatemali, Niemczech, Chorwacji, Hiszpanii przeprowadzając przez deski życia tysiące osób