fbpx

Jestem Festiwal

Wioska Indiańska w Kacwinie

27-30.06.2024

Daniel Welfel

Daniel Welfel

✨Sztuka Przebudzenia: Podróż Rozwojowa ku Pełni Życia (wykłado-warsztat)✨

Witaj w podróży, która ma na celu odkrycie i wyzwolenie pełnego potencjału tkwiącego w każdym z nas. “Sztuka Przebudzenia” to wyjątkowy proces rozwojowy, który został zaprojektowany, by nauczyć Cię, jak uwalniać blokady emocjonalne i umysłowe. Często to właśnie one stoją na drodze do osiągnięcia naszych najśmielszych marzeń, uniemożliwiając manifestację sukcesów i szczęścia w naszym życiu.

Nauczysz się, jak rozbudzić umysł do aktywnej współpracy nad realizacją swoich celów i osiągnięcia obfitości w życiu. Poprzez serię warsztatów, medytacji i ćwiczeń praktycznych, zostaniesz wprowadzony w stan głębokiej introspekcji, co pozwoli Ci dostrzec i zrozumieć ograniczenia, które sam sobie narzucasz, po to, aby następnie je uwolnić.

“Sztuka Przebudzenia” to podróż do głębi siebie, która otworzy przed Tobą drzwi do życia, o jakim zawsze marzyłeś/-aś. Zapraszamy Cię do podjęcia tego wyzwania i odkrycia nieograniczonych możliwości, jakie niesie ze sobą świadomy umysł i harmonia Twoich osobistych energii.

Daniel Welfel – przedsiębiorca, pasjonat rozwoju osobistego i poszukiwacz duchowy. Jego edukacyjna ścieżka rozpoczęła się od inżynierii, lecz pasja samorozwoju spowodowała, że zakańczając liczne kursy i szkolenia z różnych nurtów drogi duchowej i rozwoju psychologicznego, stworzył własną metodologię pracy nad własną drogą do umysłowej i emocjonalnej wolności.

Jest założycielem i właścicielem “Krainy Emocji”, przedszkola o profilu skupiającym się na inteligencji emocjonalnej, oraz “Poradis”, poradni psychologiczno-pedagogicznej, która oferuje wsparcie w rozwoju osobistym.

Daniela znacie z „zaplecza”, a od niedawna również z roli prowadzącego Kafki’15, jak również z wykreowania “Sztuki Przebudzenia” oraz “Sztuki Obfitości” – procesów rozwojowych bazujących na technikach uwalniania blokad emocjonalnych i mentalnych, manifestacji oraz pracy z wewnętrzną energią.

Sztuka Przebudzenia i Obfitości to procesy rozwojowe, których ideą jest holistyczne podejście do samodoskonalenia integrując jednocześnie współczesne, naukowe osiągnięcia z duchowymi poszukiwaniami, oferując osobom z różnych środowisk narzędzia do przekształcania własnego życia.