fbpx

Jestem Festiwal

Mapa

Wioska Indiańska w Kacwinie

03-06.07.2025

Barbara Ravensdale

Barbara Ravensdale

✨Relacje z Rodzicami – jak wpływają na Twoją miłość do siebie? (wykłado-warsztat)✨

Rodzaj Twojej Miłość do siebie – ustawia Ci całe życie! A Twoją Miłość do siebie – kształtuje Twoja relacja z Rodzicami. W Twojej energii zapisują się kody, wzorce, które determinują potem Twoje inne relacje: z ludźmi, miłosne relacje, relacje z pieniędzmi, z sukcesem i ze światem.

Znasz swoje kody Miłości do siebie?

“Cieszę się, że ponownie spotkamy się na festiwalu! Zapraszam Cię do niesamowitej wyprawy w głąb siebie, po aktywowanie kontaktu ze swoją najwyższą inteligencją – Duszą.

Nazywam się Barbara Ravensdale. Jestem mistykiem, transformatorem energii i nawigatorem w wyższe stany świadomości. Mam dar otwierania portalu, przez który wejdziesz na wyższe poziomy swojej świadomości i odkryjesz jak działa Dusza. 

Moja unikalna kompetencja wprowadzania innych ludzi na poziomy energii i Duszy, pozwoli Ci poznać duchowe reguły życia na Ziemi. Zrozumiesz w jaki sposób możesz zacząć współpracować ze swoją Duszą, a przez to wpłynąć na swój los!

Potrafię przemieszczać się świadomością ze zmysłów ciała fizycznego, w zmysły ciał subtelnych. I Ciebie też zabiorę w trakcie naszego spotkania w tę spektakularną Podróż w głąb swojej Duszy.

Zrozumienie swojej Duszy i jej misji na Ziemi podnosi jakość życia: regeneruje zdrowie, pomaga lepiej zrozumieć siebie i dzięki temu – pomaga dokonywać lepszych wyborów w życiu. Wraca miłość do Twojego życia, polepsza się samopoczucie i … finanse. Wraca harmonia do rodzinnych relacji.

Poznaj działanie swojej Duszy i weź swój los w swoje ręce! To najwspanialszy projekt, w jaki możesz zainwestować swoją świadomość i czas.

Serdecznie zapraszam Cię do przygotowania się do naszego letniego spotkania: czytając moje książki i pracując z moimi kursami, które znajdziesz tutaj.” (B.R.)